Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
E-Devlet Desteği

E-Devlet Desteği

 

 

Ticaretin en akılcı ve yeni bir dönemi olarak bilinen E-ticaret sistemi E-devlet desteği ile daha da güçlenmiştir. Son yıllarda ihracat ve devlet desteği gibi kavramların e -ticaret modeline de dönüşümü ticaret modelinde iş hacmini maksimum düzeye de çıkarmaktadır. E-ticaret üzerinden faaliyet yürütmek isteyen yatırımcıların türk firmalarının yurt dışında ürün ve hizmet satışlarını arttırmalarını hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan e-devlet desteği için ülkemizin e ticarette daha etkin tol almasını sağlamak adına gereken tüm girişimler profesyonel kişilerce sağlanmaktadır. Yabancı şirket ve hedef kitlede müşteri odağının yurt dışında taşıyabileceğiniz e-ticaret sisteminde ihracatın en önemli adımı e-ticaret siteniz olacak. Ülkemizden uluslararası pazara açılımın devlet üzerinden desteğini almanızı sağlamaya yardımcı olacağımız e-devlet desteği ile e-ticaret piyasasında yerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

E-devlet desteği için işletme veya düşündüğünüz ürün ve hizmet modeli için gereken tüm şartları yerine getirerek e-ticaret dünyasının kapılarını aralayabilirsiniz. Destek kapsamına alınan çok yönlü promosyon ve gerektiği durumlarda ofis, mağaza veya depo açılması için kira giderleri devlet tarafından karşılanabilmektedir. Yurt dışında reklam ve tanıtım araçları için de alabileceğiniz e-devlet desteği destek kapsamına nasıl ve hangi şartlarda girildiğini uzmanlarımızdan öğrenerek ilk adımı atabilirsiniz. Yenilikçi anlayışın ticarete katkı sağladığı hizmetlerimizde e devlet desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Bültene Kaydol

07
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıdaki iletişim formundan bize yazılı olarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Size konu ile alakalı olarak en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Konu seçin
  • Eğitim
  • Destek
  • Ürün
Gönderiliyor..