Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
ERP Eğitimi

ERP Eğitim

 

 

Kurumsal kaynak yönetimi olarak bilinen ERP ile işletme içi faaliyetlerinizde kazanımlarınızı ERP eğitim ile maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde sizlere sunmuş olduğumuz ERP eğitim ile özellikle proje aşamalı faaliyetler için başarılı sonuçlar ortaya çıkarılabilmektedir. Bir iş için yaklaşımın nasıl yapılacağı, nasıl organize edileceği, nasıl teklif isteneceği gibi durumlar hakkında bilgi aktarımı profesyonel kişilerce eğitim kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca işletme faaliyetleriniz içinde pazarlık ve sözleşme yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği, iş ölçümünün nasıl yapılacağı ve var olan sorunların nasıl ele alınarak çözüme kavuşturulacağı yönünde de izlenmesi gereken yol planlaması kişilere aktarılmaktadır.

ERP eğitim kapsamında bir çok firmanın ortak sorunu olan stok kodlaması, sayım, gruplama, finansal veri, raporlama ve sıra dışı durumlar gibi pek çok yönde iş yönetim danışmanlığı konuları da ele alınarak faaliyet gösterilen iş ve meslek alanına göre eğitim verilmektedir. Özellikle proje kapsamındaki iş ve meslekler için faydalı olacak ERP eğitimi kurumsal firmanın veya işletmenin kaynak analizini ve yönetimini profesyonel bir şekilde yürütmesine katkı sağlayacaktır.

Konunun uzmanı eğitmenlerimiz ile verilen eğitimin gelecekte sürdürülebilir kalitesi yönünden faydalarını proje kapsamında öğrendiklerini uygulayan bir politika izleyerek proje koordinatörleri veya proje sorumlularını görmeniz mümkün olacak. İşletmelerin tüm süreçlerini planlayarak kontrol etme aşamasında ERP eğitim her firma için geniş kapsamlı çözümleri bir arada sunmuş olacak.

E-Bültene Kaydol

07
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıdaki iletişim formundan bize yazılı olarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Size konu ile alakalı olarak en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Konu seçin
  • Eğitim
  • Destek
  • Ürün
Gönderiliyor..