Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
İş Analizi ve Müşteri Analizi

İş Analizi ve Müşteri Analizi

Hizmetlerimiz dahilinde faydalanabileceğiniz iş analizi ve müşteri analizi faaliyetlerimizde sektörel bazlı olarak detaylı raporhazırlanmaktadır. Kurum ve kuruluşların niteliklerine göre çeşitli kriterler dikkate alınarak hazırlanan iş analiz raporu aynı şekilde müşteri analiz raporlarının da hazırlanmasıyla ar-ge çalışmalarını kapsamaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde kurum veya kuruluşunuzun iş ve müşteri analizini profesyonel olarak hizmet veren analistlerimiz hazırlayarak iş geliştirme yöntemlerinde faaliyetlerinize yol gösterecek katkı sağlamaktadır. İş analizinde bilgi toplama inceleme araştırmaları en yaygın şekilde anket çalışmaları ile yürütülmektedir. Kurum veya kuruluşta çalışma koşullarının da bilgi li toplama ve inceleme faaliyetlerine dahil edildiği iş analizi ile bir rapor hazırlanabilmektedir. Ayrıca gerek görülmesi halinde çalışan personellerle birebir veya grup mülakatları ile de fikir alışverşinde bulunulabilmektedir. Mülakatlar ayrıca yönetici kadtrosunda bulunan kişilerle de yapılabilir. Başarılı sonuçlar alınması istenen bir iş analizi için olmazsa olmazlardan biri de yönetimin desteğinin alınarak sürecin birlikte ilerlemesinin sağlanmasıdır.

Kurum ve kuruluş faaliyetlerinde müşterilerin en temel dikkat ettikleri konular arasında sürdürülebilir kalite yer almaktadır. Aynı sektörde değişen rekabet ortmaı için doğru ürün veya hizmetin görsel albenizi ön plana çıkarılarak pazara sunulması sürdürülebilir kalite ile rekaiplerinize nazaran bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Kurum veya kuruluşun kime ne ile ve nasıl hitap edeceği yönünde hedef kitlenin müşteri analizi ile doğru belirlenerek raporlanması iş geliştirme yöntemlerini etkin bir şekilde kullanmanıza fayda sağlayacaktır.

E-Bültene Kaydol

07
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıdaki iletişim formundan bize yazılı olarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Size konu ile alakalı olarak en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Konu seçin
  • Eğitim
  • Destek
  • Ürün
Gönderiliyor..