Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Lisans Bakım Yenilemeleri

Lisans Bakım Yenilemeleri

 

 

Çağımızın internet dünyasında kurum veya işletmeniz için hali hazırla kullandığınız yazılımına ilişkin yaşadığınız sıkıntılar Lisan bakım yenilemeleri ile hizmetlerimiz aracılığında son buluyor. Teknik destek almak istediğiniz ve yazılımı son güncel haliyle  kullanmak istediğiniz durumlarda yazılım veri tabanını geliştirecek çeşitli teknik yöntemler sayesinde konunun uzmanı ekibimiz yazılım bakım yenileme işlemlerini gerçekleştirerek sorunsuz bir kullanım olanağını sizlere sunmaktadır.

Yazılımı istediğiniz yerde kullanma imkanının yanında önceki sürümlere de erişim imkanı sağlamaktadır. Lisans bakım yenilemeleri hizmetlerimizde geliştirilmiş kullanıcı yönetimi ile tasarım ve üretim odağının yanı sıra her türlü kontrolü elinizde tutmanız sağlanacaktır. Daha akılcı ve yenilikçi bir çalışma sağlayacağınız pratik çözümlerle teknoloji dünyasının faydalarını en etkin ve verimli bir şekilde kullanım imkanı bulabilirsiniz.

Lisanslı yazılımlarda kullanıcıların geri bildirimlerine uygun olarak istenilen modelde bir bakım ve yenileme işlemleri kısa sürede yapılabilmektedir. Gelişen teknoloji ve yasal yeniliklere uygun olarak basite indirgenmiş ve her kullanıcının kolaylıkla anlayabileceği türden bir yazılım kurum veya işletmede profesyonel iş çözümlerini de beraberinde getirecektir.

İş birliği araçları ve güvenli depolama ile işlemenin her yönüyle bilgi saklamasını sağlayacağınız profesyonel bir yazılım programı için lisans bakım yenilemeleri konunun uzmanı kişilerce hizmetlerimiz dahilinde sizlere sunulmaktadır. Lisanslı yazılımın tüm sorunları taleplerinize uygun olarak itina ile çözüme kavuşturularak istenilen kriterlerde lisans bakımı ve yenileme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

E-Bültene Kaydol

07
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıdaki iletişim formundan bize yazılı olarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Size konu ile alakalı olarak en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Konu seçin
  • Eğitim
  • Destek
  • Ürün
Gönderiliyor..